ORLANDO-100

4,340 ден

Карактеристики на производот

  • Просечен живот 30.000 часа
  • Боја црна
  • LED светилка / тип LED SMD
  • Светлосна боја 4200K
  • Лумен 8923 Lm
  • Volt 85-265V / 50-60Hz
  • Ватт 100W

Технички документ