PANTER-300

8,670 ден

Карактеристики на производот

  • Просечен живот 50.000 часот.
  • Боја црна
  • LED Pcs./Type COB LED
  • Светлосна боја 2700K / 4200K / 6400K
  • Лумен 22500 Lm
  • Volt 85-265V / 50-60Hz
  • Ват 300W

Технички документи

SKU: 068 005 0300 Категорија: