REGAL-36

4,610 ден

Карактеристики на производот

  • Просечен живот 50.000 часот.
  • Тело алуминиум
  • LED Pcs./Type Power LED
  • Светло обоена килибар / 3000K / црвена / зелена / сина
  • Лумен 2160 Lm
  • Volt 85-265V / 50-60Hz
  • Ват 36W

SKU: 109 001 0036 Категорија: