RODOS-12

2,560 ден

Карактеристики на производот

  • Просечен живот 30.000 часа
  • Боја бела
  • LED светилка / тип LED SMD
  • Светлосна боја 4000K
  • Лумен 950 lm
  • Volt 85-265V / 50-60Hz
  • Ват 12W

SKU: 029 004 0012 Категорија: