-8%

DURAMAX-12

600 ден 550 ден

Карактеристики на производот

Просечен живот 30.000 ч.
Батерија ли-јон 3,7V 2200mAh
Време на полнење 5-6 часа
Детална сијаличка со LED сијалица за итни случаи
Итна работа 4,5 W – 500 Lm – 3 часа
Држач за ламби E27
LED парчиња / типичен SMD LED
Светлосна боја 6400K
Лумен 1080 Лм
Волт 100-250V / 50-60Hz
Ват 12W

Технички документи

SKU: 001 055 0012 Категорија: