FLORYA-9

1,230 ден

1240 ден

Карактеристики на производот

  • Просечен живот 30.000 часа
  • Боја Хром
  • LED Pcs./Type COB LED
  • Светлосна боја 4000K
  • Лумен 640 Lm
  • Volt 100-265V / 50-60Hz
  • Ват 9W

 

SKU: 040 009 0009 Категорија: