LORI-6

1,170 ден

Карактеристики на производот

  • Просечен живот 30.000 часа
  • Боја Хром
  • LED лампа / тип LED SMD 12 ЕЕЗ. LED
  • Светлосна боја 4200K
  • Лумен 360 Lm
  • Volt 85-265V / 50-60Hz
  • Ват 6W
SKU: 040 008 0006 Категорија: