OKYANUS-72

1,840 ден

Карактеристики на производот

  • Просечен живот 30.000 часа
  • Детален Водоотпорен – ПК Корица
  • LED светилка / тип LED SMD
  • Светлосна боја 4200K / 6400K
  • Лумен 5760 Lm
  • Volt 170-265V / 50-60Hz
  • Ват 72W