Hot

PANTER-100

2,870 ден

 Карактеристики на производот

  • Просечен живот 50.000 часот.
  • Боја црна
  • LED Pcs./Type COB LED
  • Светлосна боја 2700K / 4200K / 6400K
  • Лумен 7500 Lm
  • Volt 85-265V / 50-60Hz
  • Ватт 100W
SKU: 068 005 0100 Категорија: