PRIZMA

2,690 ден

Карактеристики на производот

  • Просечен живот 50.000 часот.
  • Боја Виолетова Црна Розова портокалова Сина Бела
  • LED светилка / тип LED SMD
  • Светлосна боја 4000K
  • Лумен 350 Lm
  • Volt 100-240V / 50-60Hz
  • Ват 6W
SKU: 020 007 0006 Категорија: