SHARK-24

1,100 ден

Карактеристики на производот

  • Просечен живот 30.000 часа
  • Боја бела
  • Детален 360 ° Микробранова сензор
  • LED светилка / тип LED SMD
  • Светлосна боја 6400K
  • Лумен 1800 Lm
  • Volt 160-265V / 50-60Hz
  • Ват 24W

Технички документ

SKU: 027 001 0024 Категорија: